VMware newsletter

Veeam představil nové možnosti pro Microsoft Azure a Azure Stack, Amazon Web Services, IBM Cloud a tisíce poskytovatelů služeb
26.02.2019 -

Přední společnosti v oblasti IT se stále více zaměřují na cloudové úlohy v prostředí s více cloudy; 58 procent z nich říká, že migrace dat představuje problém; 82 procent se obává o dostupnost aplikací a 61 procent plně nevěří zálohování a obnově svých cloudových úloh. Na tyto problémy a výzvy, jimž čelí lídři v oblasti IT, se nové funkce od společnosti Veeam zaměřují.

Systém Veeam Availability Platform přináší zákazníkům pružnost, dostupnost a firemní akceleraci, s využitím následujících významných funkcí:

Veeam Availability Suite 9.5 Update 4

Technologie Veeam Availability for AWS

Nové řešení tvoří součást systému Veeam Availability Platform a spojuje prvotřídní cloudově nativní zálohování a obnovu Veeam N2WS pro úlohy AWS s možností zkonsolidovat zálohovaná data do centrálního úložiště Veeam. Tato nová nabídka umožňuje zákazníkům spolehlivým způsobem přesouvat data a holisticky kontrolovat situaci v prostředí s více cloudy. Rovněž omezuje riziko ztráty přístupu ke cloudovým aplikacím a zajišťuje ochranu dat AWS před náhodným smazáním, ztrátou přístupu k účtu AWS, bezpečnostními hrozbami na úrovni dat a výpadky. Zákazníci získají:
Licenční systém VIL (Veeam Instance Licensing)

Nové licencování technologií společnosti Veeam s přípravou na cloud představuje první přenositelné licencování v celé branži, které umožňuje firmám pracujícím ve více cloudech dosáhnout přizpůsobivého IT prostředí a mobility zátěže:
Propojením přenositelnosti licencí a jednoduchosti bez dodatečných nákladů společnost Veeam znovu vnáší rozruch do celého odvětví.

Veeam Availability Console v3

Více než 20 000 poskytovatelů cloudu a služeb Veeam (VCSP) urychlí svůj růst a dodávky služeb typu Backup as a Service (BaaS) a Disaster Recovery as a Service (DRaaS) zákazníkům. Napomůže k tomu: