VMware newsletter

Veeam představil nová zálohovací řešení pro cloudové platformy Microsoft
11/10/2019 -

V případě sady Office 365 zodpovídá společnost Microsoft za provoz infrastruktury Office 365, ale za zálohování a správu dat nese zodpovědnost zákazník. Nové řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 v4 nabízí přímou integraci s úložištěm Microsoft Azure Blob Storage, což dává firmám, které chtějí uchovávat svá data pro sadu Office 365 v platformě Azure, cenově výhodné, škálovatelné a bezpečné řešení. Tato nejnovější verze rovněž přidává dodatečná výkonová zlepšení pro zálohování systémů Microsoft SharePoint a OneDrive for Business.

Díky předem připravenému nasazení prostřednictvím platformy Microsoft Azure Marketplace je řešení Veeam Backup for Microsoft Azure jednoduché použít, přičemž výkonné možnosti obnovení zajišťují funkce jako obnova na úrovni souborů pro nativní snímky a zálohy Veeam. První vestavěný nástroj pro odhad cloudových nákladů v celém IT odvětví přinese zákazníkům lepší kontrolu nákladů i úspory, zatímco integrace se systémem Veeam Backup & Replication™ umožní zákazníkům převzít kontrolu nad cloudovými daty prostřednictvím ochrany a správy záloh Azure, společně s cloudovými, virtuálními a fyzickými daty.

Nové řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 v4 nabízí osobám zodpovědným za rozhodování v oblasti IT ve firmách, které staví cloud na první místo a preferují ukládání záloh dat Office 365 v prostředí Azure, cloudově optimalizované řešení, jež pro tyto účely využívá cenově výhodné úložiště Azure Blob Storage. Nová verze přináší zákazníkům následující významné možnosti:
Společnost Veeam jako Gold Microsoft Partner se společností Microsoft úzce spolupracuje a zvyšuje hodnotu jejích řešení pro firmy po celém světě. Tento závazek potvrzují i nové verze řešení pro ochranu dat Veeam, určené nativně pro platformu Azure. Exkluzivní náhled v rámci konference Microsoft Ignite probíhající tento týden dokládá, že zákazníci společnosti Veeam budou moci brzy využít řešení Veeam Backup & Replication k ochraně nativních instancí platformy Azure, s následujícími vestavěnými možnostmi:
Řešení Veeam Backup for Microsoft Azure – zdarma dostupné i placené verze – budou s ohledem na snadné nasazení pro společnosti či jednotlivá oddělení s preferencí cloudu k dispozici prostřednictvím platformy Azure Marketplace. Zálohy z řešení Veeam Backup for Microsoft Azure lze spravovat pomocí nástroje Veeam Backup & Replication a integrovat s novou univerzální licencí Veeam.

Ceny a dostupnost

Řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 je dostupné jako veřejná beta verze a všeobecná dostupnost se očekává do konce roku 2019. Na této stránce si zákazníci mohou stáhnout beta verzi a získat upozornění, až bude dostupná verze 4. Další informace naleznete na této stránce.