VMware newsletter

Program Veeam Cloud & Service Provider slaví 10 úspěšných let 33% ročním růstem a vydáním nové platformy Veeam Service Provider Console v4
04/27/2020 -

Program VCSP byl uveden na trh v březnu 2010 a poskytovatelé služeb mohou jeho prostřednictvím využívat software Veeam a nabízet spolehlivé služby BaaS (Backup as a Service, zálohování jako služba) a DRaaS (Disaster Recovery as a Service, zotavení po havárii jako služba) a generovat z nich výnosy. Program VCSP zahrnuje více než 25 000 partnerských poskytovatelů cloudu a služeb a za 4. čtvrtletí roku 2019 u něj došlo ke 33% meziročnímu nárůstu opakovaných ročních výnosů (ARR). I deset let od uvedení VCSP programu do něj Veeam neustále přidává nové hodnoty a inovace.

V rámci 10letého výročí společnost Veeam zveřejňuje pro rok 2020 nové slevy a aktualizace programu VCSP, například:

Kromě nových slev a změn v jednotlivých vrstvách programu VCSP uvádí společnost Veeam novou platformu Veeam Service Provider Console v4. Produkt dříve známý jako Veeam Availability Console nyní obsahuje možnosti vzdáleného sledování a správy začleněné přímo do systému ConnectWise Automate. Tato integrace konsoliduje klientská data do jediného, proaktivního a centralizovaného uživatelského rozhraní, což snižuje nároky na zdroje a umožňuje docílit rychlejších časů odezvy. Ve výsledku mohou poskytovatelé služeb věnovat více času růstu firem a méně úsilí investovat do administrativních úkolů.

Platforma Veeam Service Provider Console v4 usnadňuje zprostředkování služeb s podporou společnosti Veeam více než kdy dříve. Nové možnosti pomáhají škálovat partnerskou nabídku, spolupracovat s prodejními partnery a spravovat spotřebu služeb Veeam z jediného místa.

Mezi nové funkce patří:
Nástroj Veeam Service Provider Console v4 je nyní k dispozici všem partnerům VCSP zcela zdarma.