VMware newsletter

VMware vybavuje poskytovatele telekomunikačních služeb cloudovou infrastrukturou připravenou na sítě 5G
13.03.2019 -

Globální poskytovatelé telekomunikačních služeb používají řešení VMware pro získání vedoucího postavení v cloudové ekonomice

Poskytovatelé komunikačních služeb musí přejít na virtualizovaný telekomunikační cloud pokrývající síť a IT, aby maximalizovali využití 5G sítě a zároveň obsáhli rizika. VMware nabízí jedinečnou komplexní 5G telekomunikační cloudovou platformu. Ta je optimalizována jak pro 4G, tak pro 5G sítě – jediná architektura tak podporuje obě sítě – což pomáhá poskytovatelům komunikačních služeb, aby byli na spuštění 5G sítí připraveni rychleji.

Klíčová oznámení se zákazníky a partnery v síťovém a cloudovém portfoliu VMware

Organizace na celém světě, zákazníci i partneři využívají portfolio společnosti VMware. Počínaje novým zapojením poskytovatelů komunikačních služeb, jejichž cílem je sjednocení sítí, a partnerskou implementací řešení VMware SD-WAN se společnost VMware stává lídrem v oblasti telekomunikací. Podrobnosti o nových zákaznících a partnerech zahrnují:

Inovace telekomunikačního portfolia pro snadnou migraci na 5G

Společnost VMware uvedla nová a vylepšená řešení zahrnující celé telekomunikační portfolio, která usnadní migraci na 5G bez obětování výkonu a při využití současných sítí. Tyto inovace zaměřené na zajištění služeb a virtualizace sítí reprezentují závazek VMware k připravenosti na 5G a pomoci zákazníkům přejít na telekomunikační cloud.
Klíčová oznámení s poskytovateli služeb VMware SD-WAN od VeloCloud

SD-WAN je v současné době pro podniky klíčovou technologií díky své plné cloudové konektivitě a schopnosti škálovat. 5G síť pouze posiluje vlastnosti a možnosti sítě SD-WAN jak pro firmy, tak pro poskytovatele telekomunikačních služeb a přináší výhody sítě 5G – nevídanou rychlost a agilitu.

VMware rozšiřuje kooperaci v oblasti technologické integrace tak, aby odpovídala digitálním potřebám vysoce agilních podniků zítřka. Pro usnadnění spolupráce mezi současnými a budoucími technologiemi umožňuje škálovatelný rámec VMware SD-WAN od VeloCloud zákazníkům integrovat preferované zabezpečení, cloudovou infrastrukturu a technologii pro správu sítí. Nová a rozšířená spolupráce, která byla dnes oznámena, má za cíl poskytnout podnikům a poskytovatelům služeb snadné nasazení služeb a aplikací a zlepšení jejich viditelnosti v celé síti.

Vedoucí poskytovatelé telekomunikačních služeb si vybírají Workspace ONE jako preferované řešení pro End User Computing

VMware spolupracuje s řadou v současné době největších poskytovatelů telekomunikačních služeb a nabízí jim širokou škálu podnikových řešení včetně služeb mobility a správy pracovního prostoru pro zákazníky ve všech fázích cesty k digitálnímu pracovnímu prostředí. VMware Workspace ONE například umožňuje správu a zabezpečení všech zařízení zákazníků – od těch se SIM kartou prodávaných operátory firmám, přes zařízení, která jsou vlastněna zaměstnanci (BYOD), po koncové přístroje bez SIM karty, jako jsou MacBooky a PC. VMware na kongresu Mobile World Congress oznámil partnerství se společnostmi Samsung SDS a T-Systems, které zpřístupní Workspace ONE svým zákazníkům.

VMware Pulse IoT Center: vytváření silné optimalizované základny pro Edge a IoT řešení

Organizace zavádějící nové technologie jako je internet věcí (IoT) mohou stavět na těch nejlepších otevřených standardizovaných komponentech. V rámci projektu Photon byla vydána nová verze Photon OS 3.0 – minimalistického Linuxového operačního systému, který poskytuje otevřenou, flexibilní a stabilní základnu pro Edge, IoT a prostředí moderních aplikací.

VMware Pulse IoT Center a operační systém Photon nyní společně mohou díky konzistentní, bezpečné a škálovatelné infrastruktuře podporovat mnohonásobné využití v rámci IoT napříč jakoukoliv organizací. Spuštění zástupce VMware Pulse IoT Center s operačním systémem Photon na IoT zařízeních zvyšuje zabezpečení těchto jinak vysoce zranitelných zařízení díky certifikátům, DNS a bezpečnostními tokenovými službami. Navíc funkce bezdrátových aktualizací VMware Pulse IoT Center umožňují instalaci bezpečnostních záplat a aktualizací BIOSu na IoT zařízeních, stejně jako i aktualizace operačního systému Photon běžícího na zařízeních na okraji. VMware Pulse IoT Center a Photon OS rovněž podporují implementaci kontejnerových aplikací, jako je například analýza a filtrování dat v blízkosti místa jejich vzniku v případě používání internetu věcí.