Veeam získává zálohovací certifikaci pro SAP HANA a dále rozšiřuje integraci s klíčovými podnikovými aplikacemi

Nová aktualizace Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 obsahuje certifikovanou integraci pro SAP HANA a rozšiřuje možnosti zálohování a obnovy po havárii.

Veeam představil zásuvný modul Veeam Plug-in for SAP HANA, jenž v rámci jedné z nejočekávanějších aktualizací v historii společnosti, Veeam Availability Suite 9.5 Update 4, přináší certifikovanou integraci pro systém SAP HANA. V této nejnovější aktualizaci nabízí společnost Veeam řešení pro zálohování a obnovu s certifikací SAP, které podnikovým zákazníkům umožňuje bezproblémovou integraci nativního zálohování SAP HANA s prvotřídním zálohovacím a replikačním řešením Veeam Backup & Replication a dále posiluje připravenost platformy Veeam Availability Platform na podnikové prostředí.

SAP HANA je klíčová databázová podniková platforma, jež souběžně zpracovává transakce a analytiku u mnoha podnikových procesů jako SAP S/4 HANA, datový sklad SAP BW a SAP Business ONE a hraje klíčovou roli v zajištění nepřetržitého přístupu firem k uvedeným databázím.

Mezi klíčové integrační faktory a přínosy nového řešení Veeam a SAP patří:

  • Jednoduchá integrace a zásuvný modul BACKINT s certifikací SAP,
  • 100% kontrola nad procesy zálohování a obnovy ze strany správců systémů SAP,
  • prvotřídní výkonnost a škálovatelnost díky úložišti Veeam Scale-out Backup Repository (SOBR™), které umožňuje použít více úložných serverů současně s cílem podpořit výkonnost zálohování a obnovy a umožnit škálování napříč více úložnými systémy.
Kromě nového zásuvného modulu nabízí společnost Veeam podporu obnovy po havárii pro aplikace jako SAP S/4 HANA, datový sklad SAP BW a SAP Business ONE. Mezi výhody pro jednotlivá prostředí patří:
  • Podpora pro úlohy v prostředí VMware, s užitečnými funkcemi jako Instant VM Recovery a DataLabs pro správu kopírovaných dat, a Storage Integrations, kam patří systémy HPE 3PAR, NetApp AFF, Pure FlashArray a Dell EMC Unity,
  • podpora pro systémy hyperkonvergované infrastruktury jako Cisco HyperFlex, NetApp HCI, Nutanix AHV a další,
  • ochrana fyzických serverů a cloudových prostředí, například Microsoft Azure, Azure Stack a Amazon EC2.