Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)
Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)

Společnost VMware představila inovace svého portfolia cloudových řešení VMware Cloud

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

VMware uvedla aktualizace řešení VMware Cloud Foundation, VMware vCloud Director a CloudHealth by VMware, zlepšení přístupu ke službám založeným na řešení Cloud Foundation z nových regionů cloudu VMware na AWS v Kanadě, Paříži a Singapuru a rozšíření okruhu certifikovaných partnerů programu VMware Cloud Verified.

Každá organizace směřuje k multicloudovému prostředí. Podle analytické společnosti Gartner „do roku 2020 přejde 75 % podniků na multicloudový nebo hybridní cloudový model.“ Na této cestě se opírají o dvě primární cloudové strategie: hybridní cloud a nativní veřejný cloud. Každý z přístupů je jedinečný, avšak vzájemně se doplňují a nejčastěji se uplatňují u jednoho zákazníka oba současně. Oba směry přináší podniku nové možnosti, jak se odlišit a dosáhnout reálných obchodních přínosů. Výzkum společnosti VMware zaměřený na hledání optimálního postupu při budování multicloudového prostředí ukazuje, že 83 % zákazníků pořizujících cloudové technologie hledá konzistentní infrastrukturu a řízení provozu od datového centra po cloud.

Budování hybridního cloudu s pomocí VMware Cloud Foundation

VMware Cloud Foundation je špičkové řešení pro hybridní cloud, které rozšiřuje koncept hyperkonvergované infrastruktury (HCI) – spojuje všechny nezbytné schopnosti cloudové infrastruktury včetně výpočetních, úložných a síťových zdrojů a integrované správy cloudu. Cloud Foundation je jediné komplexní řešení, které nabízí konzistentní infrastrukturu a řízení provozu a pomáhá tak zákazníkům modernizovat datová centra, rychle migrovat aplikace a celá datová centra do cloudu, podle potřeby škálovat zdroje kvůli obnově po havárii, globální expanzi nebo sezónním výkyvům a zavádět aplikace příští generace v prostředích moderních datových center.

Společnost VMware oznámila novou verzi VMware Cloud Foundation 3.7, která bude k dispozici na zařízení Dell EMC VxRail v prvním čtvrtletí jejího účetního roku 2020, a nabídne zákazníkům vůbec první společně vyvinutou ucelenou hybridní cloudovou infrastrukturu integrovanou s flexibilní HCI architekturou VMware a připravenou pro podnikové aplikace. Řešení Cloud Foundation na VxRail dokládá úzkou spolupráci mezi společnostmi Dell EMC a VMware. Obsahuje jedinečné, společnými silami vyvinuté funkce, které zjednodušují a zefektivňují provoz a umožňují komplexní, automatizované řízení celého životního cyklu hardwaru poskytovaného prostřednictvím softwaru. Řešení Cloud Foundation na VxRail je optimalizované pro výkon, škálovatelnost, uživatelskou zkušenost a úsporu celkových nákladů na vlastnictví. Dokáže snížit investiční i provozní náklady a zároveň poskytnout bezkonkurenční odolnost, předvídatelnost a jednoduchost zavedení. Nové možnosti připojení, integrace a nasazení včetně samostatných zařízení a integrovaných modulů do racku dávají zákazníkům možnost volby při výběru varianty Cloud Foundation na VxRail.

Nové vydání Cloud Foundation 3.7 bude také podporovat plně automatizované nasazení virtuální desktopové infrastruktury (VDI) VMware Horizon 7. Cloud Foundation zrychluje poskytování VDI díky kompletní automatizaci infrastruktury včetně instalace řešení Horizon 7, App Volumes, User Environment Manager a Unified Access Gateway. Cloud Foundation nabízí předpřipravenou infrastrukturu a jednoduché nasazení podnikových aplikací a umožňuje jejich poskytování podnikový uživatelům rychlostí cloudu.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace