Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na školení VMware a Veeam

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nabízíme vám několik tipů na školení Vmware vSphere a NSX v Praze a Veeam v Bratislavě v březnových a dubnových termínech.

VMware vSphere: Troubleshooting Workshop [V6.5]

19.-23.3.2018, Praha
Toto praktické školení vám poskytne pokročilé znalosti, dovednosti a schopnosti k dosažení kompetence v řešení problémů VMware vSphere 6.5 prostředí. Zvýší vaše dovednosti a schopnosti při využívání rozhraní příkazového řádku, webového klienta vSphere, vRealize Log Insight a dalších nástrojů pro analýzu a řešení problémů. Kurz je založen na VMware ESXi 6.5 a VMware vCenter Server 6.5 a je vhodný pro přípravu na certifikaci VCP6.5-DCV.
Více informací a registrace

VMware vSphere: What's New (V5.5 to V6.5)
26.-28.3.2018, Praha. Školení v tomto termínu je rovněž dostupné jako Virtual Classroom.
V tomto praktickém třídenním kurzu objevíte nové funkce a vylepšení ve VMware vCenter Serveru 6.5 a VMware ESXi 6.5. Díky reálným scénářům nasazení, praktickým návodům a cvičení dovedností získáte zkušenosti k efektivnímu nastavení a konfiguraci VMware vSphere 6.5. Tento kurz doporučujeme pro všechny, kdo chtějí nasadit vSphere 6.5 ve svém stávajícím vSphere prostředí.
Více informací a registrace

VMware NSX: Install Configure Manage [V6.2]
9.-13.4.2018, Praha
Školení je zaměřeno na instalaci, konfiguraci a správu VMware NSX. Kurz používá VMware NSX jako součást platformy pro softwarově definované datové centrum (SDDC). Naučíte se používat funkce logických switchů v NSX k virtualizaci síťového prostředí a také logické routování, pomocí kterého můžete dynamicky routovat mezi různými virtuálními prostředími. Navíc se naučíte, jak využít výhod gateway services, konfigurace firewallů a služeb bezpečnosti, které vám pomohou zabezpečit a optimalizovat NSX prostředí. Přístup do prostředí SDDC je poskytnut pomocí hands-on labů k osvojení znalostí a postupů prezentovaných při výkladu.
Více informací a registrace

Veeam Certified Engineer (VMCE)
16.-18.4.2018, Bratislava
Kurz Veeam Certified Engineer (VMCE) ve verzi 9.5 poskytuje podrobné a rozsáhlé technické informace spolu s intenzivními praktickými cvičeními k řešením Veeam v následujících oblastech: vlastnosti a funkce, zavádění, konfigurace, průvodce novou úlohou zálohování, replikace, SureBackup, SureReplica, obnovení virtuálních počítačů a objektů. Kurz je tvořen z 50 % přednáškami a z 50 % praktickými laboratorními cvičeními.
Více informací a registrace

Veeam Certified Engineer - Advanced (VMCE-A): Design & Optimization V1
19.-20.4.2018, Bratislava
Tento kurz je určen pro konzultanty a systémové administrátory, kteří absolvovali základní školení VMCE a mají zájem o získaní certifikace Veeam Certified Architect. Po absolvování školení VMCE-Advanced budou účastníci schopní navrhovat a optimalizovat řešení Veeam Availability Suite dle osvědčených postupů Veeam Solution Architektů.
Více informací a registrace

Kompletní nabídku školení naleznete zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace