Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Ocenění Veeam Vanguard pro Karla Nováka

Karel Novák obhájil již čtvrtým rokem za sebou status Veeam Vanguard!


Zveme vás na školení VMware a Veeam

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nabízíme vám několik tipů na školení Vmware vSphere a NSX v Praze a Veeam v Bratislavě v březnových a dubnových termínech.

VMware vSphere: Troubleshooting Workshop [V6.5]

19.-23.3.2018, Praha
Toto praktické školení vám poskytne pokročilé znalosti, dovednosti a schopnosti k dosažení kompetence v řešení problémů VMware vSphere 6.5 prostředí. Zvýší vaše dovednosti a schopnosti při využívání rozhraní příkazového řádku, webového klienta vSphere, vRealize Log Insight a dalších nástrojů pro analýzu a řešení problémů. Kurz je založen na VMware ESXi 6.5 a VMware vCenter Server 6.5 a je vhodný pro přípravu na certifikaci VCP6.5-DCV.
Více informací a registrace

VMware vSphere: What's New (V5.5 to V6.5)
26.-28.3.2018, Praha. Školení v tomto termínu je rovněž dostupné jako Virtual Classroom.
V tomto praktickém třídenním kurzu objevíte nové funkce a vylepšení ve VMware vCenter Serveru 6.5 a VMware ESXi 6.5. Díky reálným scénářům nasazení, praktickým návodům a cvičení dovedností získáte zkušenosti k efektivnímu nastavení a konfiguraci VMware vSphere 6.5. Tento kurz doporučujeme pro všechny, kdo chtějí nasadit vSphere 6.5 ve svém stávajícím vSphere prostředí.
Více informací a registrace

VMware NSX: Install Configure Manage [V6.2]
9.-13.4.2018, Praha
Školení je zaměřeno na instalaci, konfiguraci a správu VMware NSX. Kurz používá VMware NSX jako součást platformy pro softwarově definované datové centrum (SDDC). Naučíte se používat funkce logických switchů v NSX k virtualizaci síťového prostředí a také logické routování, pomocí kterého můžete dynamicky routovat mezi různými virtuálními prostředími. Navíc se naučíte, jak využít výhod gateway services, konfigurace firewallů a služeb bezpečnosti, které vám pomohou zabezpečit a optimalizovat NSX prostředí. Přístup do prostředí SDDC je poskytnut pomocí hands-on labů k osvojení znalostí a postupů prezentovaných při výkladu.
Více informací a registrace

Veeam Certified Engineer (VMCE)
16.-18.4.2018, Bratislava
Kurz Veeam Certified Engineer (VMCE) ve verzi 9.5 poskytuje podrobné a rozsáhlé technické informace spolu s intenzivními praktickými cvičeními k řešením Veeam v následujících oblastech: vlastnosti a funkce, zavádění, konfigurace, průvodce novou úlohou zálohování, replikace, SureBackup, SureReplica, obnovení virtuálních počítačů a objektů. Kurz je tvořen z 50 % přednáškami a z 50 % praktickými laboratorními cvičeními.
Více informací a registrace

Veeam Certified Engineer - Advanced (VMCE-A): Design & Optimization V1
19.-20.4.2018, Bratislava
Tento kurz je určen pro konzultanty a systémové administrátory, kteří absolvovali základní školení VMCE a mají zájem o získaní certifikace Veeam Certified Architect. Po absolvování školení VMCE-Advanced budou účastníci schopní navrhovat a optimalizovat řešení Veeam Availability Suite dle osvědčených postupů Veeam Solution Architektů.
Více informací a registrace

Kompletní nabídku školení naleznete zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace