Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

VMware je lídrem Gartnerova Magického kvadrantu pro hyperkonvergovanou infrastrukturu

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

V nedávno vydané zprávě Magic Quadrant for Hyper-Converged Infrastructure (HCI) byla společnost VMware zařazena do kvadrantu lídrů jako jediný dodavatel poskytující výhradně softwarová řešení.


Gartner ve své zprávě uvedl, že se v současné době zvyšuje počet možností nasazování HCI softwaru - od integrovaných systémů a zařízení až po software prodávaný jako součást referenčního modelu architektury pro služby typu HCI-as-a-service ve veřejném cloudu.

Gartner současně uvedl tři klíčové trendy pro datová centra, která jsou důležitá při porovnávání výběru HCI řešení:

  • Softwarově definované technologie jsou klíčem k moderní infrastruktuře
  • Je nutný dlouhodobý, strategický přístup k dodavatelům HCI
  • Široký ekosystém je velmi důležitý z důvodu otevřenosti a flexibility
S tím, jak zákazníci budují svá datová centra, aby mohli rychleji a efektivněji reagovat na nové podnikové požadavky, zdůrazňuje zpráva společnosti Gartner důležitou roli, kterou hrají softwarová řešení při budování flexibilního a otevřeného prostředí připraveného pro cloud.

Zjistěte, proč se společnost VMware objevila v kvadrantu lídrů - stáhněte si novou publikaci Gartner Magic Quadrant for Hyperconverged Infrastructure. Podrobný komentář rovněž naleznete na blogu VMware v příspěvku Michaela Haaga.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace