Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Veeam představil nová zálohovací řešení pro cloudové platformy Microsoft

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Veeam představil novou verzi zálohovacího řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 a jako vůbec první v celém IT odvětví předvedl cloudově nativní řešení Veeam Backup for Microsoft Azure s nástrojem pro odhad cloudových nákladů.

Veeam oznámil na konferenci Microsoft Ignite 2019 ve floridském Orlandu veřejnou beta verzi nového řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 v4. Krom toho společnost představila exkluzivně účastníkům konference i nové cloudově nativní řešení ochrany dat pro úlohy Microsoft Azure, Veeam Backup for Microsoft Azure. Tato nová řešení naplňují cloudovou strategii firmy a uživatelům technologií Microsoft poskytují dodatečnou ochranu dat, škálovatelnost a pokročilou kontrolu cloudových dat.

V případě sady Office 365 zodpovídá společnost Microsoft za provoz infrastruktury Office 365, ale za zálohování a správu dat nese zodpovědnost zákazník. Nové řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 v4 nabízí přímou integraci s úložištěm Microsoft Azure Blob Storage, což dává firmám, které chtějí uchovávat svá data pro sadu Office 365 v platformě Azure, cenově výhodné, škálovatelné a bezpečné řešení. Tato nejnovější verze rovněž přidává dodatečná výkonová zlepšení pro zálohování systémů Microsoft SharePoint a OneDrive for Business.

Díky předem připravenému nasazení prostřednictvím platformy Microsoft Azure Marketplace je řešení Veeam Backup for Microsoft Azure jednoduché použít, přičemž výkonné možnosti obnovení zajišťují funkce jako obnova na úrovni souborů pro nativní snímky a zálohy Veeam. První vestavěný nástroj pro odhad cloudových nákladů v celém IT odvětví přinese zákazníkům lepší kontrolu nákladů i úspory, zatímco integrace se systémem Veeam Backup & Replication™ umožní zákazníkům převzít kontrolu nad cloudovými daty prostřednictvím ochrany a správy záloh Azure, společně s cloudovými, virtuálními a fyzickými daty.

Nové řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 v4 nabízí osobám zodpovědným za rozhodování v oblasti IT ve firmách, které staví cloud na první místo a preferují ukládání záloh dat Office 365 v prostředí Azure, cloudově optimalizované řešení, jež pro tyto účely využívá cenově výhodné úložiště Azure Blob Storage. Nová verze přináší zákazníkům následující významné možnosti:

  • Snížení nákladů pomocí objektového úložiště a platba pouze na základě spotřeby
  • Využití neomezené škálovatelnosti díky úložné kapacitě bez limitů
  • Zjednodušené nasazení ve veřejném cloudu bez složitého plánování
Společnost Veeam jako Gold Microsoft Partner se společností Microsoft úzce spolupracuje a zvyšuje hodnotu jejích řešení pro firmy po celém světě. Tento závazek potvrzují i nové verze řešení pro ochranu dat Veeam, určené nativně pro platformu Azure. Exkluzivní náhled v rámci konference Microsoft Ignite probíhající tento týden dokládá, že zákazníci společnosti Veeam budou moci brzy využít řešení Veeam Backup & Replication k ochraně nativních instancí platformy Azure, s následujícími vestavěnými možnostmi:
  • Cloudově nativní ochrana dat, vestavěná s ohledem na úlohy Microsoft Azure, s podporou pro nativní snímky a zálohy Veeam a s cloudovou optimalizací pro dlouhodobé uchovávání dat v úložišti Microsoft Azure Blob.
  • Výkonné, spolehlivé prostředky pro obnovu, určené k dosažení nejlepších hodnot RTO v celém IT odvětví, včetně obnovy nativních snímků a záloh Veeam na úrovni souborů, a také možnosti obnovit data do lokálního datového centra nebo jakéhokoli jiného prostředí podporovaného společností Veeam.
  • Podpora úspory nákladů díky prvnímu nástroji pro odhadování cloudových nákladů v celém odvětví. Simulace poplatků za jednotlivá pravidla před spuštěním záloh, s cílem předejít nadměrným nákladům.
Řešení Veeam Backup for Microsoft Azure – zdarma dostupné i placené verze – budou s ohledem na snadné nasazení pro společnosti či jednotlivá oddělení s preferencí cloudu k dispozici prostřednictvím platformy Azure Marketplace. Zálohy z řešení Veeam Backup for Microsoft Azure lze spravovat pomocí nástroje Veeam Backup & Replication a integrovat s novou univerzální licencí Veeam.

Ceny a dostupnost

Řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 je dostupné jako veřejná beta verze a všeobecná dostupnost se očekává do konce roku 2019. Na této stránce si zákazníci mohou stáhnout beta verzi a získat upozornění, až bude dostupná verze 4. Další informace naleznete na této stránce.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace