Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Ocenění Veeam Vanguard pro Karla Nováka

Karel Novák obhájil již čtvrtým rokem za sebou status Veeam Vanguard!


Forrester vyhlásil VMware lídrem v oblasti řešení pro správu podnikové mobility

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Studie „The Forrester Wave: Enterprise Mobility Management, Q4 2017“ porovnávala 13 dodavatelů. Platforma pro digitální pracovní prostředí VMware Workspace ONE s technologií AirWatch se umístila na nejvyšších příčkách v kategoriích aktuální nabídky a rozšířenosti na trhu.

Podle studie Forrester Wave „produkt společnosti VMware vyniká na několika úrovních, včetně široké podpory tradičních i nových typů koncových bodů, např. zařízení ChromeOS a chytrých brýlí, a sjednocení virtuálních aplikací s nativními, SaaS a webovými do jednoho podnikového repozitáře přístupného v rámci jednotného přihlašování (SSO).“

Workspace ONE překonává tradiční EMM systémy tím, že umožňuje zákazníkům spravovat veškerá firemní koncová zařízení – mobilní, stolní a IoT – z jediné uživatelsky přívětivé platformy a zavést komplexní, jednotný rámec pro správu koncových bodů (UEM). Integrace technologie AirWatch UEM do platformy Workspace ONE zcela mění procesy řízení životního cyklu PC – umožňuje správu v reálném čase s nízkými náklady, kdy notebooky i stolní počítače lze aktualizovat na dálku bez ohledu na to, zda jsou zapnuté či vypnuté a připojené k podnikové síti nebo doméně. Workspace ONE dále spojuje UEM se správou identit a virtualizací Windows, takže zákazníci mohou pomocí jediné platformy spravovat libovolná koncová zařízení i poskytovat bezpečný přístup ke všem aplikacím včetně SaaS, nativních, interních webových a virtuálních aplikací a desktopů.

Společnost VMware nedávno zveřejnila výsledky své každoroční studie dopadu digitálního pracovního prostředí na podniky, která ukazuje, že vybavení zaměstnanců podnikovými aplikacemi může měřitelným způsobem zkvalitnit firemní kulturu, rozhodování, osobní produktivitu a morálku. Workspace ONE zaměstnancům usnadňuje přístup k aplikacím, které potřebují, a to prostřednictvím katalogu dostupného na základě identity uživatele z libovolného služebního nebo soukromého zařízení. Po jednoduchém přihlášení, které se komfortem vyrovná spotřebitelským rozhraním, získá zaměstnanec okamžitý přístup ke všem svým aplikacím – cloudovým, nativním, webovým i virtuálním – prostřednictvím aplikace Workspace ONE a může tak plnohodnotně pracovat z libovolného místa.

Studie The Forrester Wave: Enterprise Mobility Management, Q4 2017 je k dispozici ke stažení zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace