Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Forrester vyhlásil VMware lídrem v oblasti řešení pro správu podnikové mobility

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Studie „The Forrester Wave: Enterprise Mobility Management, Q4 2017“ porovnávala 13 dodavatelů. Platforma pro digitální pracovní prostředí VMware Workspace ONE s technologií AirWatch se umístila na nejvyšších příčkách v kategoriích aktuální nabídky a rozšířenosti na trhu.

Podle studie Forrester Wave „produkt společnosti VMware vyniká na několika úrovních, včetně široké podpory tradičních i nových typů koncových bodů, např. zařízení ChromeOS a chytrých brýlí, a sjednocení virtuálních aplikací s nativními, SaaS a webovými do jednoho podnikového repozitáře přístupného v rámci jednotného přihlašování (SSO).“

Workspace ONE překonává tradiční EMM systémy tím, že umožňuje zákazníkům spravovat veškerá firemní koncová zařízení – mobilní, stolní a IoT – z jediné uživatelsky přívětivé platformy a zavést komplexní, jednotný rámec pro správu koncových bodů (UEM). Integrace technologie AirWatch UEM do platformy Workspace ONE zcela mění procesy řízení životního cyklu PC – umožňuje správu v reálném čase s nízkými náklady, kdy notebooky i stolní počítače lze aktualizovat na dálku bez ohledu na to, zda jsou zapnuté či vypnuté a připojené k podnikové síti nebo doméně. Workspace ONE dále spojuje UEM se správou identit a virtualizací Windows, takže zákazníci mohou pomocí jediné platformy spravovat libovolná koncová zařízení i poskytovat bezpečný přístup ke všem aplikacím včetně SaaS, nativních, interních webových a virtuálních aplikací a desktopů.

Společnost VMware nedávno zveřejnila výsledky své každoroční studie dopadu digitálního pracovního prostředí na podniky, která ukazuje, že vybavení zaměstnanců podnikovými aplikacemi může měřitelným způsobem zkvalitnit firemní kulturu, rozhodování, osobní produktivitu a morálku. Workspace ONE zaměstnancům usnadňuje přístup k aplikacím, které potřebují, a to prostřednictvím katalogu dostupného na základě identity uživatele z libovolného služebního nebo soukromého zařízení. Po jednoduchém přihlášení, které se komfortem vyrovná spotřebitelským rozhraním, získá zaměstnanec okamžitý přístup ke všem svým aplikacím – cloudovým, nativním, webovým i virtuálním – prostřednictvím aplikace Workspace ONE a může tak plnohodnotně pracovat z libovolného místa.

Studie The Forrester Wave: Enterprise Mobility Management, Q4 2017 je k dispozici ke stažení zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace