Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Ocenění Veeam Vanguard pro Karla Nováka

Karel Novák obhájil již čtvrtým rokem za sebou status Veeam Vanguard!


VMware Cloud on AWS nově k dispozici i v Evropě, nabízí nové funkce pro migraci a zabezpečení aplikací

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnost VMware oznámila, že služba VMware Cloud on AWS bude nově dostupná i v Evropě a nabídne nové funkce, které urychlí a usnadní migraci mezi podnikovými cloudy a zavádění hybridního cloudu. VMware a Amazon Web Services (AWS) také umožní partnerským systémovým integrátorům a poskytovatelům outsourcingu, řízených služeb a řešení rozšiřovat své cloudové nabídky o VMware Cloud on AWS a pomáhat tak zákazníkům využít veškeré přínosy hybridního cloudu.

Nové schopnosti urychlují přesuny mezi cloudy a zjednodušují zavádění hybridního cloudu

Služba VMware Cloud on AWS spojuje to nejlepší z technologií společností VMware a AWS. Je konstruovaná tak, aby zákazníkům nabízela konzistentní a známý způsob provozování, správy a zabezpečení aplikací v hybridním cloudu. Díky konzistentnosti infrastruktury v celém hybridním cloudu získávají zákazníci větší svobodu při přesouvání aplikací mezi lokálními datovými centry založenými na technologii VMware vSphere a AWS a mohou je rychleji přesouvat mezi cloudy. Služba VMware Cloud on AWS také poskytuje přístup k širokému spektru inovativních služeb AWS včetně výpočetních, databázových, analytických, IoT, bezpečnostních, mobilních, aplikačních a dalších. Zákazníci využívající VMware Cloud on AWS mají přístup ke stejným řešením a službám pro správu cloudu, jaká znají z datového centra, tj. mohou ve veřejném cloudu využívat tytéž nástroje, aplikovat tatáž pravidla a uplatnit své zkušenosti se správou a zabezpečením důležitých podnikových aplikací.

VMware a Amazon Web Services nabízí nové příležitosti partnerům

VMware umožní partnerům rozvíjet jejich obchodní aktivity se službou VMware Cloud on AWS prostřednictvím rozšíření programů VMware Solution Provider a VMware Cloud Provider, které poskytnou partnerům potřebná školení, finanční pobídky, přístup k expertizám VMware a společný marketing pro řešení založená na VMware Cloud on AWS. Navíc je nyní dostupná pro partnery nová kompetence VMware Cloud on AWS Solution Competency, v jejímž rámci jsou nabízena prodejní a technická školení potřebná pro úspěšný prodej a správu služeb VMware Cloud on AWS.

Další informace o službě VMware Cloud na AWS jsou k dispozici zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace