Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). Aktuálně: Karel obhájil v srpnu 2018 potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


VeeamON v Chicagu i v Praze

Konference VeeamON 2018 se uskutečnila v polovině května v Chicagu a nabídla účastníkům řadu informací o nejnovějších technologiích a trendech nebo nejlepších praktikách spojených s řešeními Veeam. Na hlavní přednášky z této konference se můžete podívat zde.

Na tuto celosvětovou konferenci navázalo červnové VeeamON Forum 2018 v Praze, o kterém se můžete dozvědět více například z této reportáže.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

VMware Cloud on AWS nově k dispozici i v Evropě, nabízí nové funkce pro migraci a zabezpečení aplikací

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnost VMware oznámila, že služba VMware Cloud on AWS bude nově dostupná i v Evropě a nabídne nové funkce, které urychlí a usnadní migraci mezi podnikovými cloudy a zavádění hybridního cloudu. VMware a Amazon Web Services (AWS) také umožní partnerským systémovým integrátorům a poskytovatelům outsourcingu, řízených služeb a řešení rozšiřovat své cloudové nabídky o VMware Cloud on AWS a pomáhat tak zákazníkům využít veškeré přínosy hybridního cloudu.

Nové schopnosti urychlují přesuny mezi cloudy a zjednodušují zavádění hybridního cloudu

Služba VMware Cloud on AWS spojuje to nejlepší z technologií společností VMware a AWS. Je konstruovaná tak, aby zákazníkům nabízela konzistentní a známý způsob provozování, správy a zabezpečení aplikací v hybridním cloudu. Díky konzistentnosti infrastruktury v celém hybridním cloudu získávají zákazníci větší svobodu při přesouvání aplikací mezi lokálními datovými centry založenými na technologii VMware vSphere a AWS a mohou je rychleji přesouvat mezi cloudy. Služba VMware Cloud on AWS také poskytuje přístup k širokému spektru inovativních služeb AWS včetně výpočetních, databázových, analytických, IoT, bezpečnostních, mobilních, aplikačních a dalších. Zákazníci využívající VMware Cloud on AWS mají přístup ke stejným řešením a službám pro správu cloudu, jaká znají z datového centra, tj. mohou ve veřejném cloudu využívat tytéž nástroje, aplikovat tatáž pravidla a uplatnit své zkušenosti se správou a zabezpečením důležitých podnikových aplikací.

VMware a Amazon Web Services nabízí nové příležitosti partnerům

VMware umožní partnerům rozvíjet jejich obchodní aktivity se službou VMware Cloud on AWS prostřednictvím rozšíření programů VMware Solution Provider a VMware Cloud Provider, které poskytnou partnerům potřebná školení, finanční pobídky, přístup k expertizám VMware a společný marketing pro řešení založená na VMware Cloud on AWS. Navíc je nyní dostupná pro partnery nová kompetence VMware Cloud on AWS Solution Competency, v jejímž rámci jsou nabízena prodejní a technická školení potřebná pro úspěšný prodej a správu služeb VMware Cloud on AWS.

Další informace o službě VMware Cloud na AWS jsou k dispozici zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace