Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Zveme vás na školení VMware

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nabízíme vám tři tipy na školení VMware NSX, Horizon 7 a vSphere v únorových a březnových termínech.

VMware NSX: Install Configure Manage [V6.2]
19.-23.2.2018, Praha
Školení je zaměřeno na instalaci, konfiguraci a správu VMware NSX a jeho využití jako součásti platformy pro softwarově definované datové centrum (SDDC). Naučíte se, jak používat funkce logických switchů v NSX k virtualizaci síťového prostředí. V rámci kurzu je také probíráno logické routování, pomocí kterého můžete dynamicky routovat mezi různými virtuálními prostředími. Navíc se naučíte, jak využít výhod gateway services, konfigurace firewallů a služeb bezpečnosti, které vám pomohou zabezpečit a optimalizovat NSX prostředí. Přístup do prostředí SDDC je poskytnut prostřednictvím hands-on labů pro osvojení znalostí a postupů prezentovaných při výkladu.
Více informací a registrace

VMware Horizon 7 Install, Configure, Manage [V7.3]
12.-16.3.2018, Praha
Tento pětidenní kurz vám poskytne zkušenosti a znalosti potřebné k doručování virtuálních desktopů a aplikací prostřednictvím jediné VDI platformy. Získáte dovednosti s instalací, konfigurací a správou VMware Horizon 7 díky kombinaci teoretického výkladu a praktických zkušeností z labů. Naučíte se konfigurovat a nasazovat skupiny virtuálních strojů, jak spravovat přístup a bezpečnost virtuálních strojů a jak poskytovat přizpůsobené desktopové prostředí koncovým uživatelům.
Více informací a registrace

VMware vSphere: Troubleshooting Workshop [V6.5]
19.-23.3.2018, Praha
Toto praktické školení vám poskytne pokročilé znalosti, dovednosti a schopnosti k dosažení kompetence při řešení problémů v prostředí VMware vSphere® 6.5. Workshop zvýší vaše dovednosti a schopnosti pomocí rozhraní příkazového řádku, vSphere webového klienta, vRealize Log Insight a dalších nástrojů pro analýzu a řešení problémů. Kurz, který je vhodný pro přípravu na certifikaci VCP6.5-DCV, je založen na VMware ESXi 6.5 a VMware vCenter Server 6.5.
Více informací a registrace

Kompletní nabídku školení naleznete zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace