Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na školení VMware

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nabízíme vám tři tipy na školení VMware NSX, Horizon 7 a vSphere v únorových a březnových termínech.

VMware NSX: Install Configure Manage [V6.2]
19.-23.2.2018, Praha
Školení je zaměřeno na instalaci, konfiguraci a správu VMware NSX a jeho využití jako součásti platformy pro softwarově definované datové centrum (SDDC). Naučíte se, jak používat funkce logických switchů v NSX k virtualizaci síťového prostředí. V rámci kurzu je také probíráno logické routování, pomocí kterého můžete dynamicky routovat mezi různými virtuálními prostředími. Navíc se naučíte, jak využít výhod gateway services, konfigurace firewallů a služeb bezpečnosti, které vám pomohou zabezpečit a optimalizovat NSX prostředí. Přístup do prostředí SDDC je poskytnut prostřednictvím hands-on labů pro osvojení znalostí a postupů prezentovaných při výkladu.
Více informací a registrace

VMware Horizon 7 Install, Configure, Manage [V7.3]
12.-16.3.2018, Praha
Tento pětidenní kurz vám poskytne zkušenosti a znalosti potřebné k doručování virtuálních desktopů a aplikací prostřednictvím jediné VDI platformy. Získáte dovednosti s instalací, konfigurací a správou VMware Horizon 7 díky kombinaci teoretického výkladu a praktických zkušeností z labů. Naučíte se konfigurovat a nasazovat skupiny virtuálních strojů, jak spravovat přístup a bezpečnost virtuálních strojů a jak poskytovat přizpůsobené desktopové prostředí koncovým uživatelům.
Více informací a registrace

VMware vSphere: Troubleshooting Workshop [V6.5]
19.-23.3.2018, Praha
Toto praktické školení vám poskytne pokročilé znalosti, dovednosti a schopnosti k dosažení kompetence při řešení problémů v prostředí VMware vSphere® 6.5. Workshop zvýší vaše dovednosti a schopnosti pomocí rozhraní příkazového řádku, vSphere webového klienta, vRealize Log Insight a dalších nástrojů pro analýzu a řešení problémů. Kurz, který je vhodný pro přípravu na certifikaci VCP6.5-DCV, je založen na VMware ESXi 6.5 a VMware vCenter Server 6.5.
Více informací a registrace

Kompletní nabídku školení naleznete zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace