Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Ocenění Veeam Vanguard pro Karla Nováka

Karel Novák obhájil již čtvrtým rokem za sebou status Veeam Vanguard!


Zveme vás na školení VMware

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nabízíme vám tři tipy na školení VMware NSX, Horizon 7 a vSphere v únorových a březnových termínech.

VMware NSX: Install Configure Manage [V6.2]
19.-23.2.2018, Praha
Školení je zaměřeno na instalaci, konfiguraci a správu VMware NSX a jeho využití jako součásti platformy pro softwarově definované datové centrum (SDDC). Naučíte se, jak používat funkce logických switchů v NSX k virtualizaci síťového prostředí. V rámci kurzu je také probíráno logické routování, pomocí kterého můžete dynamicky routovat mezi různými virtuálními prostředími. Navíc se naučíte, jak využít výhod gateway services, konfigurace firewallů a služeb bezpečnosti, které vám pomohou zabezpečit a optimalizovat NSX prostředí. Přístup do prostředí SDDC je poskytnut prostřednictvím hands-on labů pro osvojení znalostí a postupů prezentovaných při výkladu.
Více informací a registrace

VMware Horizon 7 Install, Configure, Manage [V7.3]
12.-16.3.2018, Praha
Tento pětidenní kurz vám poskytne zkušenosti a znalosti potřebné k doručování virtuálních desktopů a aplikací prostřednictvím jediné VDI platformy. Získáte dovednosti s instalací, konfigurací a správou VMware Horizon 7 díky kombinaci teoretického výkladu a praktických zkušeností z labů. Naučíte se konfigurovat a nasazovat skupiny virtuálních strojů, jak spravovat přístup a bezpečnost virtuálních strojů a jak poskytovat přizpůsobené desktopové prostředí koncovým uživatelům.
Více informací a registrace

VMware vSphere: Troubleshooting Workshop [V6.5]
19.-23.3.2018, Praha
Toto praktické školení vám poskytne pokročilé znalosti, dovednosti a schopnosti k dosažení kompetence při řešení problémů v prostředí VMware vSphere® 6.5. Workshop zvýší vaše dovednosti a schopnosti pomocí rozhraní příkazového řádku, vSphere webového klienta, vRealize Log Insight a dalších nástrojů pro analýzu a řešení problémů. Kurz, který je vhodný pro přípravu na certifikaci VCP6.5-DCV, je založen na VMware ESXi 6.5 a VMware vCenter Server 6.5.
Více informací a registrace

Kompletní nabídku školení naleznete zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace