Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Program Veeam Cloud & Service Provider slaví 10 úspěšných let 33% ročním růstem a vydáním nové platformy Veeam Service Provider Console v4

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

U příležitosti 10letého výročí programu Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) nabízí Veeam řadu slev a aktualizací tohoto programu. Současně vydává novou Veeam Service Provider Console v4, která obsahuje nové funkce, jež poskytovatelům služeb usnadní vzdálenou správu a dohled nad prostředím Veeam u zákazníků, přičemž pro partnery VCSP je tato nabídka zdarma.

Program VCSP byl uveden na trh v březnu 2010 a poskytovatelé služeb mohou jeho prostřednictvím využívat software Veeam a nabízet spolehlivé služby BaaS (Backup as a Service, zálohování jako služba) a DRaaS (Disaster Recovery as a Service, zotavení po havárii jako služba) a generovat z nich výnosy. Program VCSP zahrnuje více než 25 000 partnerských poskytovatelů cloudu a služeb a za 4. čtvrtletí roku 2019 u něj došlo ke 33% meziročnímu nárůstu opakovaných ročních výnosů (ARR). I deset let od uvedení VCSP programu do něj Veeam neustále přidává nové hodnoty a inovace.

V rámci 10letého výročí společnost Veeam zveřejňuje pro rok 2020 nové slevy a aktualizace programu VCSP, například:

  • Snížení ceny řešení Enterprise Plus: Přineste špičkové funkce Veeam na trh a vybudujte konkurenceschopné nabídky služeb BaaS a DRaaS bez poklesu marží díky 15% snížení ceny platformy Veeam Backup & Replication Enterprise Plus.
  • Slevy smluv VRA (Volume Rental Agreement): Nové úrovně smluv VRA u programu VCSP výrazně zvyšují marže a odměňují nové partnery, kteří jsou připraveni navázat spolupráci se společností Veeam, i dlouhodobé partnery s vysokou spotřebou služeb.
  • Univerzální licencování Veeam (VUL) u pronájmů: Využijte všech funkcí řešení Veeam prostřednictvím jednoduchého programu platby dle růstu, díky němuž je snadné vytvářet či rozšiřovat jakoukoli nabídku služeb BaaS a DRaaS s podporou společnosti Veeam bez velkých kapitálových nákladů.
  • VCSP Pulse: Partneři v oblastech EMEA a APJ se budou nyní moci připojit k více než 6 000 VCSP partnerů v Severní Americe, kteří se mohou spojit se společností Veeam a jejich systémem Aggregator v jediné specializované platformě. Toto prostředí nabízí potřebnou jednoduchost a spolehlivost pro realizaci přiměřených řešení BaaS a DRaaS s podporou společnosti Veeam.
Kromě nových slev a změn v jednotlivých vrstvách programu VCSP uvádí společnost Veeam novou platformu Veeam Service Provider Console v4. Produkt dříve známý jako Veeam Availability Console nyní obsahuje možnosti vzdáleného sledování a správy začleněné přímo do systému ConnectWise Automate. Tato integrace konsoliduje klientská data do jediného, proaktivního a centralizovaného uživatelského rozhraní, což snižuje nároky na zdroje a umožňuje docílit rychlejších časů odezvy. Ve výsledku mohou poskytovatelé služeb věnovat více času růstu firem a méně úsilí investovat do administrativních úkolů.

Platforma Veeam Service Provider Console v4 usnadňuje zprostředkování služeb s podporou společnosti Veeam více než kdy dříve. Nové možnosti pomáhají škálovat partnerskou nabídku, spolupracovat s prodejními partnery a spravovat spotřebu služeb Veeam z jediného místa.

Mezi nové funkce patří:
  • Kvalitnější informace o využití služeb: Automaticky generuje jedinou zprávu o využití služeb pro všechny úlohy, aniž by bylo nutné věnovat čas ruční agregaci jednotlivých bodů a ​úloh​.
  • Plná podpora platformy Veeam Backup & Replication™​ v10: Nabízí nové, výkonné možnosti nástrojů NAS Backup a Veeam Agent for Microsoft Windows v4.
  • Rozšířené rozhraní API​: Umožňuje sestavovat pokročilé plány další automatizace pro poskytovatele služeb a jejich zákazníky s pomocí nových akcí a koncových bodů rozhraní RESTful API. Rozhraní API mohou nyní využívat i uživatelé v roli Reseller.
Nástroj Veeam Service Provider Console v4 je nyní k dispozici všem partnerům VCSP zcela zdarma.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace