Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Ebooky VMware ze série "for Dummies"

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Ze stránek VMware si nyní můžete stáhnout tři ebooky z populární série "for Dummies": Cloud Management, Micro-segmentation a Hyper-Converged Infrastructure.Stáhněte si ebook Cloud Management For Dummies a využijte jej jako průvodce pro seznámení s problematikou cloud managementu a následně podrobněji prostudujte vlastnosti a přínosy, nejlepší praktiky, případy využití, a také výhody vedoucího řešení na trhu - VMware vRealize® Suite.


Moderní přístup k bezpečnosti datového centra znamená předpokládat, že se hrozby mohou objevit všude, a podle toho jednat. Mikrosegmentace nejen akceptuje tento přístup, ale zajišťuje rovněž operační agilitu síťové virtualizace, která představuje základ moderních softwarově definovaných datových center. Stáhněte si obsáhlý ebook Micro-segmentation For Dummies, kde zjistíte více.
..Hyperkonvergovaná infrastruktura (HCI) je cestou, jak zajistit a udržovat agilní infrastrukturu a snížit operační a kapitálové náklady. Rozvíjí způsob, jakým jsou poskytovány výpočetní a úložné systémy a jak je zajišťovaná jejich správa. Stáhněte si ebook Hyper-Converged Infrastructure for Dummies a zjistěte, jak funguje HCI, jak můžete začít a kde za své peníze dosáhnete největšího efektu.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace