Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Ocenění Veeam Vanguard pro Karla Nováka

Karel Novák obhájil již čtvrtým rokem za sebou status Veeam Vanguard!


Ebooky VMware ze série "for Dummies"

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Ze stránek VMware si nyní můžete stáhnout tři ebooky z populární série "for Dummies": Cloud Management, Micro-segmentation a Hyper-Converged Infrastructure.Stáhněte si ebook Cloud Management For Dummies a využijte jej jako průvodce pro seznámení s problematikou cloud managementu a následně podrobněji prostudujte vlastnosti a přínosy, nejlepší praktiky, případy využití, a také výhody vedoucího řešení na trhu - VMware vRealize® Suite.


Moderní přístup k bezpečnosti datového centra znamená předpokládat, že se hrozby mohou objevit všude, a podle toho jednat. Mikrosegmentace nejen akceptuje tento přístup, ale zajišťuje rovněž operační agilitu síťové virtualizace, která představuje základ moderních softwarově definovaných datových center. Stáhněte si obsáhlý ebook Micro-segmentation For Dummies, kde zjistíte více.
..Hyperkonvergovaná infrastruktura (HCI) je cestou, jak zajistit a udržovat agilní infrastrukturu a snížit operační a kapitálové náklady. Rozvíjí způsob, jakým jsou poskytovány výpočetní a úložné systémy a jak je zajišťovaná jejich správa. Stáhněte si ebook Hyper-Converged Infrastructure for Dummies a zjistěte, jak funguje HCI, jak můžete začít a kde za své peníze dosáhnete největšího efektu.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace