Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

Kalendář akcí

VeeamON 2017
16.-18.5.2017, New Orleans

VMworld 2017 Europe
11.-14.9.2017, Barcelona

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.


Karel Novák získal pokročilou certifikaci pro technologie NSX

22. března 2017 přidal Karel Novák ke svým stávajícím certifikacím a oceněním také certifikaci VMware Certified Implementation Expert 6 – Network Virtualization. Více se dozvíte zde.

VMware vExpert a Veeam Vanguard: obhájeno!

Karel Novák i Jiří Viktorin obhájili ocenění vExpert i pro rok 2017! Karel Novák navíc obhájil pro tento rok také členství ve Veeam Vanguard programu, kterým se může pochlubit pouze 62 lidí z celého světa.

Aktuálně běžící promo akce

VMware vSphere a vSphere with Operations Management Enterprise na Enterprise Plus Upgrade Promotion
Promo platí do 29.7.2017

VMware newsletter


VMware pomáhá zákazníkům urychlit modernizaci datových center v nové verzi softwarově definovaného úložiště
Řešení VMware vSAN 6.6 poskytuje první nativní zabezpečení hyperkonvergované infrastruktury, vyšší úspory a až o 50 % vyšší výkon pro potřeby současných i budoucích datových center.

Pozvánka na školení "NSX Ninja"
Přijďte k nám v červnu na speciální školení VMware a staňte se NSX Ninjou! V článku naleznete také několik dalších tipů na nejbližší termíny školení VMware.

VMworld 2017 EUROPE: letos již v září
Zúčastněte se konference VMworld 2017 EUROPE v Barceloně a prožijte několik dnů naplněných inovacemi, které vás budou inspirovat při budování softwarově definovaného podniku. Plánujete-li se letošního VMworldu zúčastnit, obraťte se na nás - s Arrow získáte nejlepší podmínky účasti na této konferenci!

VMware Horizon 7.1 a Horizon Apps zvyšují kvalitu práce uživatelů
VMware Horizon 7 je vedoucí platforma pro virtuální desktopy a aplikace, která je neustále vylepšovaná. Rádi bychom vás proto upozornili na blogový příspěvek VMware věnovaný řešením Horizon 7.1 a Horizon Apps.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám několik tipů na zajímavá školení VMware a Veeam v dubnových a květnových termínech. V nabídce tentokrát najdete školení pro VMware vSphere, Virtual SAN, NSX a pokročilý kurz Veeam Certified Engineer.