Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)
Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)

VMware newsletter


VMware představuje první službami definovaný firewall na trhu, který lépe chrání aplikace a data v lokálních i cloudových prostředích
Nové interní firewallové řešení založené na VMware NSX a VMware AppDefense sleduje známé přípustné chování na úrovni sítě a serverů, a výrazně tak omezuje prostor pro útok.

Železnice Slovenské republiky udržují svá data v pohybu s mimořádnou dostupností díky technologiím Veeam
„Řešení Veeam pomáhá Železnicím Slovenské republiky efektivně zajistit hyper-dostupnost většině klíčových systémů pro nepřetržité poskytování přepravních a dopravních služeb. Technologie Veeam umožnily ŽSR zrychlit procesy zálohování a obnovy na pár minut, což je pro kvalitu poskytovaných služeb nadmíru důležité.“ – Ing. Michal Korauš, PhD. MBA, Deputy Director of ŽSR – Železničné telekomunikácie.

VMware vybavuje poskytovatele telekomunikačních služeb cloudovou infrastrukturou připravenou na sítě 5G
Na kongresu Mobile World Congress 2019 představila společnost VMware inovace, které mohou pomoci poskytovatelům telekomunikačních služeb (CSP) zachytit příležitost 5G sítí a proniknout do cloudové ekonomiky. Kromě toho společnost oznámila rozšíření vztahů s operátory AT&T a Vodafone, rozšířenou alianci se společností Ericsson a nové partnerství se společností T-Systems.

Veeam získává zálohovací certifikaci pro SAP HANA a dále rozšiřuje integraci s klíčovými podnikovými aplikacemi
Nová aktualizace Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 obsahuje certifikovanou integraci pro SAP HANA a rozšiřuje možnosti zálohování a obnovy po havárii.

Veeam představil nové možnosti pro Microsoft Azure a Azure Stack, Amazon Web Services, IBM Cloud a tisíce poskytovatelů služeb
Společnost Veeam Software představila nové možností správy cloudových dat v rámci Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 i nových řešení Veeam Availability for AWS a Veeam Availability Console v3. Nové významné funkce přinášejí cenově efektivní uchovávání dat, snadnou migraci cloudu a mobilitu dat, cloudově nativní zálohování a ochranu pro platformu Amazon Web Services (AWS), přenositelné licencování s přípravou na cloud, pokročilé zabezpečení a správu dat, a řešení, která poskytovatelům služeb více než kdy dříve usnadní možnost dodávat na trh služby založené na technologiích Veeam.