Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

VMware newsletter


Program Veeam Cloud & Service Provider slaví 10 úspěšných let 33% ročním růstem a vydáním nové platformy Veeam Service Provider Console v4
U příležitosti 10letého výročí programu Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) nabízí Veeam řadu slev a aktualizací tohoto programu. Současně vydává novou Veeam Service Provider Console v4, která obsahuje nové funkce, jež poskytovatelům služeb usnadní vzdálenou správu a dohled nad prostředím Veeam u zákazníků, přičemž pro partnery VCSP je tato nabídka zdarma.

Specialisté Arrow obhájili status VMware vExpert a Veeam Vanguard
Karlovi Novákovi a Jiřímu Viktorinovi se nedávno podařilo opětovně obhájit status VMware vExpertů pro rok 2020. Karel Novák je také jedním z 31 zakládajících členů prestižní komunity Veeam Vanguard a členství v této komunitě v letošním roce obhájil již po šesté v řadě.

Společnost VMware uvedla vSphere 7 a vSAN 7
VMware vSphere 7 představuje největší vývojový skok platformy vSphere za uplynulých deset let. Ve verzi 7 byla platforma VMware vSphere přetvořena s využitím Kubernetes API na otevřenou platformu, která bude vývojářům i správcům poskytovat cloudový způsob práce. Společnost VMware uvedla rovněž vSAN 7 s integrovanými souborovými službami, rozšířením nativního cloudového úložiště a jednodušší správou životního cyklu.

VMware a Microsoft pokračují ve společných iniciativách zaměřených na klienty, cloud a data s cílem poskytovat zákazníkům ještě vetší užitek
Společnost VMware na konferenci VMworld 2019 Europe oznámila, že pokračuje v partnerství se společností Microsoft s cílem pomoci zákazníkům urychlit proces digitální transformace. Společné aktivity se týkají například řešení Workspace ONE, cloudové služby Azure VMware Solutions, certifikace a podpory provozu Microsoft SQL Server 2019 na VMware vSphere v datových centrech zákazníků a dalších služeb.

VMware představuje nová bezpečnostní řešení, jimiž přináší inherentní bezpečnost do moderního distribuovaného podniku
Společnost VMware na konferenci VMworld 2019 Europe podrobně představila nová a rozšířená bezpečnostní řešení, která rozvíjí její vizi komplexní bezpečnosti – automatizované, aktivní a rozšířené do celého distribuovaného prostředí podniku. Komplexní bezpečnost snižuje rizika pro kriticky důležité aplikace, citlivá data a uživatele, zmenšením prostoru pro útok proti prostředím cloudů, datových center, uživatelům a perimetru podnikové sítě. Řada novinek v této oblasti se odvíjí od nedávné akvizice společnosti Carbon Black.