Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Ocenění Veeam Vanguard pro Karla Nováka

Karel Novák obhájil již čtvrtým rokem za sebou status Veeam Vanguard!


VMware newsletter


Zveme vás na VMworld 2018 Europe
Konference VMworld 2018 Europe v Barceloně se letos uskuteční ve dnech 5.-8. listopadu 2018 a již tradičně nabídne účastníkům řadu zajímavých a aktuálních témat ze světa IT.

Nové verze VMware vSphere a vSAN rozšiřují možnosti budování hybridních cloudů
Společnost VMware představila nové verze řešení VMware vSphere a VMware vSAN, které jsou základem špičkových řešení hyperkonvergované infrastruktury (HCI). Cílem novinek je pomoci podnikům bezpečně provozovat své kriticky důležité podnikové aplikace a tzv. moderní aplikace v datovém centru, na okraji sítě, ve veřejném cloudu nebo v hybridních cloudových prostředích. Nové verze VMware vSphere 6.7 a VMware vSAN 6.7 jednak zlepší uživatelský komfort, zabezpečení a podporu aplikací, jednak přinesou nové funkce pro správu hybridního cloudu.

Modernizovaná platforma pro správu cloudu vRealize Cloud Management Platform VMware zjednodušuje moderní datová centra a hybridní cloudová prostředí
Nejnovější vydání integrované platformy vRealize bude obsahovat jednak nové a vylepšené funkce pro provoz v uzavřené smyčce, automatizaci a řízení životního cyklu, jednak integrace, které urychlí realizaci požadavků, zjednoduší užívání a zlepší kontrolu nad veškerou infrastrukturou softwarově definovaných datových center VMware.

VMware představuje první digitální pracovní prostředí využívající analytické informace k zefektivnění práce a prediktivnímu zabezpečení
Služba Workspace ONE Intelligence poskytuje integrované analytické informace a možnost automatizace; Workspace ONE Trust Network nabízí moderní přístup k zabezpečení digitálního pracovního prostředí; Workspace ONE AirLift zjednodušuje přechod z tradičního na moderní řízení Windows 10.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám několik tipů na školení VMware a Veeam v květnových a červnových termínech.