Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Kalendář akcí

Virtualization Forum2017
Třináctý ročník jedné z nejvýznamnějších IT událostí v České republice, na které sdílejí přední IT profesionálové své vize, znalosti a zkušenosti z oblasti budování moderní podnikové infrastruktury se zákazníky a odbornou veřejností, se uskutečnil 1.11.2017 v Praze. Odkazy na prezentace a videa z této konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Prodloužení promo akce

VMware vSphere a vSphere with Operations Management Enterprise na Enterprise Plus Upgrade Promotion
Promo bylo prodlouženo do 3.2.2018!

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Zveme vás na prosincové setkání Veeam User Group (15. prosince 2017, Praha, pivovar a restaurace U Fleků)
Zveme vás na prosincové setkání Veeam User Group (15. prosince 2017, Praha, pivovar a restaurace U Fleků)

VMware newsletter


VMware Workstation v nejnovějších verzích: Workstation 14 Pro a Workstation 14 Player
VMware Workstation 14 Pro nabídne IT pracovníkům a vývojářům pokročilé funkce, které zefektivňují procesy, zvyšují produktivitu a rozšiřují možnosti správy sítí a datových center. VMware Workstation 14 Player zavádí rozšířené funkce pro podniky, které hledají jednoduché a efektivní řešení pro provoz podnikového desktopového prostředí na služebních i soukromých počítačích zaměstnanců využívaných k pracovním účelům.

VMware vydává VMware Fusion 10 na oslavu deseti let inovací v oblasti virtualizace pro počítače Apple
Společnost VMware představila nejnovější verzi řešení VMware Fusion pro podnikovou virtualizaci operačního systému Windows na počítačích Apple, kterou na trh poprvé uvedla před 10 lety. Verze VMware Fusion 10 Pro, určená pro IT odborníky a vývojáře, kteří chtějí na počítačích Apple vytvářet, testovat a předvádět aplikace pro Windows, Linux a OS X, nabídne řadu nových pokročilých možností. Verze VMware Fusion 10 pro osobní užití nabídne podporu dotykového ovladače Touch Bar, vyšší výkon GPU a 3D grafiky a modernizované uživatelské rozhraní, které využívá nejnovější inovace počítačů Mac. Obě řešení umožňují uživatelům počítačů Apple plně využít inovativních funkcí a vlastností platforem Mac, Linux a Windows 10.

Nová Veeam Availability Console
Konzole pro správu je určená poskytovatelům služeb a podnikům s distribuovanou architekturou a přináší v jednom řešení ucelenou správu i podrobný přehled o virtuálních, fyzických i cloudových systémech.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám dva tipy na školení VMware Site Recovery Manager a Veeam Certified Engineer - Advanced v předvánočních prosincových termínech.