Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

Kalendář akcí - podzim 2016

11.10.2016
Virtualization Forum 2016
17.-20.10.2016
VMworld 2016 Europe
24.10.2016
Veeam User Group ČR

Řešení VMware a F5 umožňují práci zaměstnanců odkudkoli

Seznamte se blíže se společným řešením VMware a F5 pro dostupnost aplikací a podívejte se na krátké video. Více informací...


Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Arrow Professional Services - naši specialisté získali novou certifikaci

Jiří Viktorin a Karel Novák získali aktuálně novou certifikaci VCAP6-DCV Design, která dále zvyšuje a garantuje kvalitu služeb poskytovaných v rámci Arrow Professional Services.

Arrow SDN Lab

SDN Lab s technologiemi Juniper Networks Contrail a VMware NSX nabízí své služby v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN) partnerům Arrow i koncovým zákazníkům.
Více informací...

VMware newsletter


VMware představil na VMworldu 2016 Cross-Cloud Architecture
VMware Cross-Cloud Architecture umožní zákazníkům užívat, kontrolovat, propojovat a zabezpečovat své aplikace napříč cloudy a zařízeními ve společném provozním prostředí.

IBM a VMware rozšiřují své partnerství s cílem zjednodušit přijetí hybridního cloudu
Společnosti VMware a IBM na konferenci VMworld 2016 oznámily dostupnost prvních cloudových služeb na trhu, které umožní organizacím rychle a snadno přesouvat pracovní zátěž do cloudu. Globální partnerství mezi IBM a VMware, které již využívá přes 500 zákazníků, pomáhá organizacím rozšířit stávající pracovní zátěž do cloudu v řádu hodin, zatímco standardně by to trvalo týdny či měsíce.

VMware inovuje digitální pracovní prostředí díky sjednocené správě koncových bodů, podpoře pro Windows 10 a pokročilejší správě identity
Společnost VMware představila nový přístup ke sjednocené správě koncových bodů pro Windows 10 společně s novými funkcemi pro VMware Horizon a VMware Workspace ONE. Tyto novinky pomáhají vylepšit digitální pracovní prostředí a vyřešit výzvy týkající se podpory stále narůstající mobilních pracovníků, kteří požadují kdykoli a odkudkoli přístup ke všem aplikacím prostřednictvím libovolného zařízení.

Promo akce: Veeam Cloud Connect for the Enterprise
Získejte šest měsíců využívání VeeamCloud Connect for the Enterprise bezplatně.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám několik vybraných tipů na školení VMware a Veeam v říjnových termínech.