Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Ocenění Veeam Vanguard pro Karla Nováka

Karel Novák obhájil již čtvrtým rokem za sebou status Veeam Vanguard!


VMware newsletter


Forrester vyhlásil VMware lídrem v oblasti řešení pro správu podnikové mobility
Studie „The Forrester Wave: Enterprise Mobility Management, Q4 2017“ porovnávala 13 dodavatelů. Platforma pro digitální pracovní prostředí VMware Workspace ONE s technologií AirWatch se umístila na nejvyšších příčkách v kategoriích aktuální nabídky a rozšířenosti na trhu.

Celosvětový zájem o Veeam Backup pro Microsoft Office 365 stále roste
Zálohovací software společnosti Veeam si stáhlo již více než 25 000 organizací, což v součtu představuje více než 2,3 milionu uživatelů Microsoft Office 365. Od druhého do třetího čtvrtletí 2017 vzrostly prodeje Veeam Backup pro Microsoft Office 365 o 83 procent. V posledním účetním čtvrtletí roku 2017, od třetího do čtvrtého čtvrtletí 2017, rostl prodej softwaru díky uvolnění verze 1.5 ještě rychleji, a to o celých 327 procent.

Ebooky VMware ze série "for Dummies"
Ze stránek VMware si nyní můžete stáhnout tři ebooky z populární série "for Dummies": Cloud Management, Micro-segmentation a Hyper-Converged Infrastructure.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám několik tipů na školení Vmware vSphere a NSX v Praze a Veeam v Bratislavě v březnových a dubnových termínech.

VMware je lídrem Gartnerova Magického kvadrantu pro hyperkonvergovanou infrastrukturu
V nedávno vydané zprávě Magic Quadrant for Hyper-Converged Infrastructure (HCI) byla společnost VMware zařazena do kvadrantu lídrů jako jediný dodavatel poskytující výhradně softwarová řešení.