Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

VMware newsletter


VMware a Microsoft pokračují ve společných iniciativách zaměřených na klienty, cloud a data s cílem poskytovat zákazníkům ještě vetší užitek
Společnost VMware na konferenci VMworld 2019 Europe oznámila, že pokračuje v partnerství se společností Microsoft s cílem pomoci zákazníkům urychlit proces digitální transformace. Společné aktivity se týkají například řešení Workspace ONE, cloudové služby Azure VMware Solutions, certifikace a podpory provozu Microsoft SQL Server 2019 na VMware vSphere v datových centrech zákazníků a dalších služeb.

VMware představuje nová bezpečnostní řešení, jimiž přináší inherentní bezpečnost do moderního distribuovaného podniku
Společnost VMware na konferenci VMworld 2019 Europe podrobně představila nová a rozšířená bezpečnostní řešení, která rozvíjí její vizi komplexní bezpečnosti – automatizované, aktivní a rozšířené do celého distribuovaného prostředí podniku. Komplexní bezpečnost snižuje rizika pro kriticky důležité aplikace, citlivá data a uživatele, zmenšením prostoru pro útok proti prostředím cloudů, datových center, uživatelům a perimetru podnikové sítě. Řada novinek v této oblasti se odvíjí od nedávné akvizice společnosti Carbon Black.

Služba VMware Cloud Director Service rozšiřuje možnosti využití VMware Cloud on AWS pro poskytovatele cloudových a řízených služeb (MSP)
Společnost VMware představila novou multitenantní službu pro VMware Cloud on AWS, která toto řešení ještě více zatraktivní a zpřístupní zákazníkům všech velikostí prostřednictvím poskytovatelů řízených služeb (MSP). Společnost VMware rovněž představila technologické preview Projektu Path, který pomůže poskytovatelům cloudových a řízených služeb zavádět nové obchodní modely, které přinesou nový užitek, výnosy a vyšší ziskové marže v cloudovém podnikání.

Veeam představil nová zálohovací řešení pro cloudové platformy Microsoft
Veeam představil novou verzi zálohovacího řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 a jako vůbec první v celém IT odvětví předvedl cloudově nativní řešení Veeam Backup for Microsoft Azure s nástrojem pro odhad cloudových nákladů.

VMware je podle nezávislé analýzy trhu největším světovým dodavatelem softwaru pro správu cloudových systémů a služeb
IDC, jedna z nejvýznamnějších světových analytických společností, zařadila VMware na 1. místo mezi dodavateli softwaru pro správu cloudových systémů a služeb a softwaru pro automatizaci IT a správu konfigurace podle výnosů za kalendářní rok 2018. VMware neustále investuje do řešení pro správu cloudu, a to jak formou akvizic, tak vlastního vývoje. To jí umožňuje naplňovat cíl pomáhat zákazníkům rychle budovat aplikace a nasazovat je bezpečněji a konzistentněji v libovolných cloudových prostředích.