Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

Ocenění Veeam Vanguard pro Karla Nováka

Karel Novák obhájil již čtvrtým rokem za sebou status Veeam Vanguard!


VMware newsletter


Modernizovaná platforma pro správu cloudu vRealize Cloud Management Platform VMware zjednodušuje moderní datová centra a hybridní cloudová prostředí
Nejnovější vydání integrované platformy vRealize bude obsahovat jednak nové a vylepšené funkce pro provoz v uzavřené smyčce, automatizaci a řízení životního cyklu, jednak integrace, které urychlí realizaci požadavků, zjednoduší užívání a zlepší kontrolu nad veškerou infrastrukturou softwarově definovaných datových center VMware.

VMware představuje první digitální pracovní prostředí využívající analytické informace k zefektivnění práce a prediktivnímu zabezpečení
Služba Workspace ONE Intelligence poskytuje integrované analytické informace a možnost automatizace; Workspace ONE Trust Network nabízí moderní přístup k zabezpečení digitálního pracovního prostředí; Workspace ONE AirLift zjednodušuje přechod z tradičního na moderní řízení Windows 10.

VMware Cloud on AWS nově k dispozici i v Evropě, nabízí nové funkce pro migraci a zabezpečení aplikací
Společnost VMware oznámila, že služba VMware Cloud on AWS bude nově dostupná i v Evropě a nabídne nové funkce, které urychlí a usnadní migraci mezi podnikovými cloudy a zavádění hybridního cloudu. VMware a Amazon Web Services (AWS) také umožní partnerským systémovým integrátorům a poskytovatelům outsourcingu, řízených služeb a řešení rozšiřovat své cloudové nabídky o VMware Cloud on AWS a pomáhat tak zákazníkům využít veškeré přínosy hybridního cloudu.

Forrester vyhlásil VMware lídrem v oblasti řešení pro správu podnikové mobility
Studie „The Forrester Wave: Enterprise Mobility Management, Q4 2017“ porovnávala 13 dodavatelů. Platforma pro digitální pracovní prostředí VMware Workspace ONE s technologií AirWatch se umístila na nejvyšších příčkách v kategoriích aktuální nabídky a rozšířenosti na trhu.

Celosvětový zájem o Veeam Backup pro Microsoft Office 365 stále roste
Zálohovací software společnosti Veeam si stáhlo již více než 25 000 organizací, což v součtu představuje více než 2,3 milionu uživatelů Microsoft Office 365. Od druhého do třetího čtvrtletí 2017 vzrostly prodeje Veeam Backup pro Microsoft Office 365 o 83 procent. V posledním účetním čtvrtletí roku 2017, od třetího do čtvrtého čtvrtletí 2017, rostl prodej softwaru díky uvolnění verze 1.5 ještě rychleji, a to o celých 327 procent.