Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). Aktuálně: Karel obhájil v srpnu 2018 potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


VeeamON v Chicagu i v Praze

Konference VeeamON 2018 se uskutečnila v polovině května v Chicagu a nabídla účastníkům řadu informací o nejnovějších technologiích a trendech nebo nejlepších praktikách spojených s řešeními Veeam. Na hlavní přednášky z této konference se můžete podívat zde.

Na tuto celosvětovou konferenci navázalo červnové VeeamON Forum 2018 v Praze, o kterém se můžete dozvědět více například z této reportáže.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

VMware newsletter


Společnosti VMware a Veeam jsou platinovými partnery již 14. ročníku konference Virtualization Forum. Zaregistrujte se na konferenci a přijďte si poslechnout jejich keynote prezentace v hlavním sálu a specializované odpolední přednášky. Více na webu konference Virtualization Forum 2018.


VMware rozšiřuje digitální základy na edge a internet věcí
Společnost VMware na konferenci VMworld 2018 představila rozšířenou strategii pro tzv. edge computing spolu s novou nabídkou pro internet věcí (IoT).

Služby VMware Cloud Services nabízejí multicloudovou platformu na bázi SaaS pro automatizaci, analýzu, řízení nákladů a zajištění shody
Společnost VMware na konferenci VMworld 2018 představila nové a vylepšené služby VMware Cloud Services pro multicloudová prostředí. Mezi novinky v cloudové provozní platformě VMware poskytované formou SaaS patří nové služby pro automatizaci VMware Cloud Assembly, VMware Service Broker a VMware Code Stream, nová služba pro konfiguraci bezpečnosti a zajištění shody VMware Secure State a výrazná vylepšení nástroje Wavefront by VMware.

VMworld 2018: technické inovace a příležitost k setkání s experty i kolegy z oboru
Na srpnovou konferenci VMworld 2018 U.S. v Las Vegas naváže 11. ročník VMworld 2018 Europe, která se uskuteční ve dnech 5.-8.11.2018 v Barceloně.

VMware vCloud NFV 3.0-OpenStack Edition: platforma pro virtualizaci síťových funkcí (NFV) příští generace pro 5G a multicloudové telekomunikační sítě
Nová verze platformy vCloud NFV-OpenStack Edition, která bude obsahovat VMware Integrated OpenStack-Carrier Edition 5.0, přinese výrazné zvýšení síťového výkonu, nové síťové funkce operátorské třídy a úmyslem řízené zajištění kvality služeb. Smyslem inovací je pomoci zlepšit ekonomiku provozu softwarově definovaných, otevřených sítí 5G a multicloudových telekomunikačních sítí.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám několik tipů na školení VMware (vSphere, vRealize, NSX) a Veeam (VMCE-A) v zářijových a říjnových termínech.