Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

VMware newsletter


VMware představuje Cloud Foundation 3.5
VMware Cloud Foundation 3.5 nabídne zákazníkům širší možnosti implementace v privátních a veřejných cloudech a vylepšenou podporu kontejnerů. K dalším ohlášeným novinkám patří řešení vRealize Network Insight 4.0 nebo služba VMware Skyline.

VMware a AWS urychlují globální zavádění služby VMware Cloud na AWS
Společnost VMware oznámila další rozšiřování dostupnosti služby VMware Cloud on AWS v Evropě a Spojených státech. Ve 4. čtvrtletí 2018 budou zavedeny nové regiony AWS EU (Irsko), AWS West (severní Kalifornie) a AWS East (Ohio). Společnost VMware také představila nové funkcionality této hybridní cloudové služby, které zákazníkům pomohou lépe chránit a zabezpečovat aplikace a virtuální desktopy.

Nové revoluční technologie: VMware Blockchain a Projekt Dimension
Generální ředitel VMware Pat Gelsinger a technologický ředitel Ray O’Farrell na pódiu VMworldu Europe v Barceloně demonstrovali několik technických inovací, včetně VMware Blockchain a Projektu Dimension. Hovořili také o tom, jak budovat a kam směrovat digitální infrastrukturu, která je základem digitálního podniku.

VMware inovuje platformu Workspace ONE
Společnost VMware představila na konferenci VMworld Europe 2018 nové schopnosti své platformy VMware Workspace ONE, která nabízí moderní správu a zabezpečení pro heterogenní prostředí zákazníků a podporu širšího okruhu aplikací a zařízení koncových uživatelů.

Forrester zařadil VMware mezi nejvýznamnější světové dodavatele hyperkonvergované infrastruktury
Společnost VMware se umístila mezi tržními lídry v nezávislé studii The Forrester Wave™: Hyperconverged Infrastructure, Q3 2018, přičemž získala nejvyšší dosažitelné skóre v kategorii produktové strategie. Při hodnocení posuzuje Forrester u každého dodavatele vizi a plán, cenotvorbu, výzkum a vývoj, zpětnou vazbu od zákazníků ohledně jednání s obchodními zástupci společnosti, implementace řešení a provozní podporu.